Premium Card

Zistiť počet bodov na vašej premium karte

Čo je to Premium Card?

Premium card je vernostná karta spoločnosti ILaS COMPANY s.r.o., ktorá platí vo všetkých predajniach Pekáreň IlaS a cukrárňach Cyprián- Sladý svet s.r.o. Ponúka okamžité zľavy v podobe PREMIUM club tovarov, pre nedočkavých, ale aj dlhodobé bonusy pre vytrvalých.

Prečo práve teraz?

Keďže sme už 25 rokov na trhu a vždy ste pri nás stáli, veríme, že prišiel ten správny čas, aby sme sa i my posunuli a predstavili vlastný vernostný systém. Snažili sme sa vytvoriť ho tak, aby vás skutočne odmenil za vernosť a aby ste i vy viditeľne pocítili. Chceli by sme vám tiež ukázať, že si vás vážime, lebo bez vás by sme vôbec neexistovali.

Ako to funguje?

Hneď ako dostanete do ruky svoju PREMIUM card, stávate sa automaticky oficiálnym členom PREMIUM clubu spoločnosti ILaS a máte nárok na okamžité výhody v podobe PREMIUM club tovarov. PREMIUM club označuje tovary, ktoré sú členom clubu ponúknuté za viditeľne nižšiu cenu oproti riadnej cene. Tieto tovary nájdete označené špecifickou cenovkou na prevádzke alebo vás na ne upozorní obsluha. Ide o 20 najpopulárnejších produktov podľa predaja a meniť sa budú 4x do roka, aby sme vám ponúkli stále niečo nové.
Taktiež za každé 1€ sa vám pripíše na kartu 1 bod. Body nazbierané na vašej karte môžete využiť na bonusy.

Ako sa stať držiteľom?

Držiteľom PREMIUM card sa môže stať každá osoba staršia ako 15 rokov, ktorá riadne vyplní formulár na prevádzke. Následne po vyplnení formulára a odovzdaní osobe na prevádzke vám bude vydaná vaša PREMIUM card so špecifickým číslom, podľa ktorého si na našej stránke zistíte aktuálny počet bodov na karte. Karta je aktívna ihneď, a tak ju môžete použiť už pri prvom nákupe.

Zistiť počet bodov na vašej premium karte