Kvety Nezábudka

Žijeme vo veľmi rýchlej dobe, vývoj ide míľovými krokmi. Naše okolie sa neustále mení, vyvíja. Rovnako aj zákazník sa vyvíja a stáva sa náročnejším. Aj preto sa naša spoločnosť snaží držať krok, a tak uspokojovať vždy nové potreby zákazníka.

Kytice A – 1,99 Eur

Kytice B – 2,99 Eur

Kytice C – 3,99 Eur

Kytice D – 4,99 Eur

Vždy hľadáme nové možnosti, ako sa zlepšovať, ako poskytovať naším zákazníkom väčší komfort nakupovania formou širokého sortimentu, ktorý nájde na našich maloobchodných prevádzkach. Preto sme sa rozhodli zaradiť do nášho širokého sortimentu rezané kvety. Nakoľko kvety v sebe skrývajú obrovskú silu, ktorá dokáže vypovedať viac, ako by sme očakávali. Dokonca za nás oznámia tomu koho obdarúvame prostredníctvom istej symboliky to, čo sa možno niekedy neodvážime vysloviť nahlas. Je nepopierateľné, že kvety v ľuďoch vyvolávajú príjemné pocity. Môžem vám s radosťou oznámiť, že my budeme mať tu česť robiť ľuďom život krajším.

Rezané kvety budú pripravené na pultoch našich maloobchodných predajní vo forme slávnostných kytíc. Aj pri týchto slávnostných kyticiach myslíme na každého zákazníka, preto budeme pripravovať kytice vo viacerých cenových úrovniach, viacerých veľkostiach a samozrejme rôznych farebných variáciách. Každý si nájde na našich predajniach kytice na rôzne príležitosti. Od jednoduchých kytíc, ktoré sú určené pre bežné životné radosti až po veľké kytice kvetov určené pre dôležité životné udalosti. S ponukou rezaných kvetov pripravených do vkusných kytíc, pripravujeme aj rôzne malé darčeky za výhodné ceny ako bonus k zakúpeným kvetom. Touto formou chceme ponúknuť kupujúcim pridanú hodnotu, vo forme výhodných cien za slávnostné kytice a k nim darčeky za atraktívne ceny.

Ing. Michal Suchý
Riaditeľ odboru cien a marketingu