Kariéra

Aktuálne pracovné ponuky

(Uverejnené 27.2.2017)

Pracovná PONUKA: Hľadáme šikovných a príjemných ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácou so zákazníkmi na pozíciu PREDAVAČ/PREDAVAČKA do našej predajne v STRÁŽSKOM. V prípadne záujmu zašlite mail na kariera@ilas.sk alebo priamo na regionálnu manažérku p. Nikolu Kurečajovú na rmvt@ilas.sk. Tel. 0917  765  662  Tešíme sa na Vás.


(Uverejnené 23.2.2017)

Pracovná PONUKA: Hľadáme šikovných a príjemných ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácou so zákazníkmi na pozíciu PREDAVAČ/PREDAVAČKA do našej predajne v obci VINNÉ okres Michalovce. V prípadne záujmu zašlite mail na kariera@ilas.sk alebo priamo na regionálnu manažérku p. Vierku Hujdičovú na rmmi1@ilas.sk. Tel. 0917 416 011 Tešíme sa na Vás.


( Uverejnené 27.4.2016)
Prijmeme do trvalého pracovného pomeru automechanika na opravy a údržby firemných áut. Požadujeme zručnosti v danom odbore, minimálna prax 2 rokov, vodičský preukaz min. skupina B. Časová flexibilita, samostatnosť a manuálna zručnosť sú výhodou!
Termín nástupu IHNEĎ.
Miesto výkonu práce : Vranov nad Topľou a okolia
Ponúkaný plat: osobný pohovor.
Žiadosti zasielajte cez formulár nižšie. Viac info na tel. čísle 0905-873-992


Cukrárenská výrobňa Nacina Ves hľadá aj nevyučené cukrárky, ktoré majú chuť pracovať. V prípade záujmu nás kontaktujte na týchto tel.číslach : 0918 807 583, 0918 910 600 

Ak máte záujem, vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať v prípade, že sa otvorí pozícia vhodná pre vás a v blízkosti vášho bydliska.


ADMINISTRATÍVNA pozícia:
Ponuka práce v tíme  objednávkového oddelenia a cenotvorby vo Vranove nad Topľou
(uverejnené 1.2.2017)
Hľadáme do tímu objednávkového oddelenia spoločnosti PEKÁREŇ ILaS kreatívnych ľudí, ktorým nevadí operatívna pracovná doba a majú záujem učiť sa nové veci.
 Ponúkame prácu, ktorá sa čiastočne vykonáva v administratíve v sídle spoločnosti vo Vranove nad Topľou a čiastočne ako home office.
 Ide výlučne o počítačovú prácu, kde sa používa náš program pre skladové hospodárstvo, práca cez vzdialenú plochu a vo veľkej miere aj MS Office (hlavne MS Excel). Školenie zabezpečíme vo vlastnej réžii.
Práca je na TPP (nie dohoda!), so skúšobnou dobou 3 mesiace a s možnosťou kariérneho postupu spojeného aj so zvyšovaním mzdy.
V prípade záujmu zašlite Váš Životopis a Motivačný list na adresu zrdpm@ilas.sk alebo vyplňte doleuvedený kariérny formulár. V predmete uveďte heslo “Pozícia OTM”

Žiadosť o prácu v spoločnosti ILaS

Meno a priezvisko

Mesto (bydlisko)

Váš email

Vaše tel. číslo

Dátum narodenia

Záujem o prácu
predavač/kačasník/čkarozvoz tovarurozvoz pizzeadministratíva

Životopis

Súhlasím so spracovaním osobných údajov