Novinky

Otvárame ďalšiu predajňu v POZDIŠOVCIACH!

Otvorili sme pre Vás našu ďalšiu Podnikovú predajňu s najširším sortimentom čerstvého a nedopekaného chleba a pečiva v okolí, s výbornou ponukou mäsových výrobkov, ovocia a zeleniny, mliečnych a bežných potravín, zdravej výživy, a to všetko za prijateľné ceny. U nás nakúpite všetko na čo len pomyslíte. Predajňa je krásne vyskladaná, krásne vyložená, príďte sa presvedčiť!

ŠPECIÁLNA PONUKA LEN PRE VÁS!

Príďte kedykoľvek od otvorenia až do 20.4.2019 a nakúpte všetko naše pečivo so zľavou 50% (aj akciové). Navyše, každý kto u nás nakúpi nad 15€, dostane od nás špeciálnu zľavu vo výške 10% z celého nákupu a každý kto nakúpi nad 10€, dostane skvelú novinku – Pivo Šariš Ejl 0,5L zadarmo (sponzorované Plzeňským Prazdrojom)

Objednávky doručujeme kuriérom DPD

Teší nás Váš záujem o náš nový internetový obchod, ktorý sme vytvorili so zámerom uspokojenia väčšieho počtu zákazníkov, keďže ohlasy na naše výrobky sú výborné a pokrytie Prešovského a Košického kraja už nestačilo. Sme radi, že sme boli „donútení“ zákazníkmi rozšíriť našu oblasť pôsobenia na celé Slovensko.

Radi by sme Vám oznámili že od 1.6.2016 sme úspešne nadviazali spoluprácu s kuriérskou spoločnosťou DHL, ktorá pre zabezpečuje distribúciu našich výrobkov do Vašich domácností.

Na stránke eshopu www.ilas.sk/shop nájdete aktuálny deň, kedy Vám bude pečivo doručené priamo domov, či na predajňu. O presnom dátume a čase doručenia Vás bude kontaktovať kuriér telefonicky alebo mailom. Pečivo si naďalej môžete nechať doručiť na niektorú z našich predajní zadarmo.

Vyraziť nakupovať

Zdravá voľba

Chcete žiť zdravo? Zdravé chutné výrobky nájdete v našej rade „Zdravá voľba”. Ich konzumáciou môžete predchádzať chorobám resp. Zaobísť sa bez liekov. Výrobky sú vyrobené hlavne z celozrných zmesí, ktorých zloženie priaznivo ovplyňuje činnosť nášho organizmu.

Z babičkiných receptúr

Ešte v dvadsiatom storočí sa na vidieku piekol chlieb v domácnostiach. Výrobky našich babičiek Vám pripomenú spomienky na detstvo. Tajomstvo chrumkavého chleba a čerstvo voňajúceho pečiva Vám ponúkame v rade „Z babičkiných receptúr”. Tradičné výrobky z kuchyne našich babičiek by nemali chýbať na našom každodennom stole.